Profesyonel WEB Site Tasarımı

Web Tasarım Nedir ve Neden Yapılması Gereklidir.

Öncelikle belirtmek isterim ki yeni çıkan yasaya göre web sitesi olmayanlara ağır cezalar var.  Tabiki siz bu cezada yer almak istemezsiniz, bizde istemeyiz.
Yaptığımız internet siteleri, sizin ve bizim açımızdan önemlidir. Çünkü siz kendi ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tüm dünyaya satmak istersiniz. Bizde sizin web sitenizi yaptığımız için bizde kendimizi dünyaya tanıtıyoruz.Web sitesi dediğiniz kurumsal kimliğinizi tek tık ile dünyaya tanıtmak demektir. Referanslarımıza baktığınızda Niğde' nin büyük firmalarla çalıştığımızı görebilirsiniz. Yaptığımız web tasarım size özel yönetim paneli ve web tasarımı tasarım yapan kolay kullanım panelidir.
Word dosyasında çalışır gibi kendiniz yönetebilir ve kayıt eder internet sitenizi yayına sokabilirsiniz.Ayrıca yaptığımız web sitelerinde GOOGLE SEO dediğimiz google' de üst sıralarda çıkacak şekilde uyarlanmıştır. Size sadece bilgileri düzenlemek kalıyor. Daha fazla bilgi için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime Geçebilirsiniz.

Web Sitesi Nasıl Olmalıdır?

Web siteniz tabiki hedefine ve amaçlarına göre ayarlanmalıdır. Eğerki arama motorları' nda sizde üst sıralarda çıkmak istiyorsanız yazdığınız yazıların tamamen size ait olması gereklidir. Siz başka bir siteden alırsanız yazdıklarınızı GOOGLE kopya olarak görecektir ve fazla bir hit almazsınız.Daha fazla bilgi için GOOGLE SEO (Google Arama Motoru Optimizasyonu) sayfamıza bakabilirsiniz.

1) Hızlı bir şekilde açılmalıdır ve görselliği güzel olmalıdır.
2) Firmanızı tam olarak anlatmalı ve imajınızı göstermelisiniz.
3) Anasayfada yaptığınız işle alakalı görsel ve metin olması gerekmektedir.
4) Özellikle kullanımı kolay olmalıdır. Yani kendinizi müşteri olarak düşünün ve siteyi öyle kullanın.
5) Ayrıca yazdığınız bilgilerin yeterli olması gerekmektedir. Yani müşteri size telefon açtığında hangi ürünü istediğini kendisinin bilmesi gerekmektedir. Ürün ile alakı size soru sormaması gerekir.
6) Tabiki siteniz dinamik bir alt yapıya sahip olması gerekiyor. Ürün modülü olmasına dikkat etmelisiniz.

Biz illaki sitenizi bize yaptırın demiyoruz tabiki. Yaptıracağınız firmaya kesinlikle bu konular hakkında bilgi alın