TV Hosting
Tv Hosting

TV Hosting

TV HOSTİNG, ile neler yapılabilir? Firmanıza ait bir tv istasyonu kurabilir, sanatçılar için online tv konser yapabilir, topluluklar için konferanslar verebilir, Evden tv ile reklamlardan para kazanabilir, Tv sitesi ile kendi sosyal ortamınızı toplayabilir veya kendinize bir hobi kazanabilirsiniz. tanıtım, eğlence, eğitim, dini, haber, organizasyon, parti, okul, dershane v.b gibi ortamalr için kullanabilirsiniz.

TV HOSTİNG ÇÖZÜMLERİ

Gelişmiş Kontrol Paneli

Yayınınızla İlgili Anlık Tüm İstatistikleri Takip Edebilir Geçmişe Dönük Yayın Raporlarınızı Takip Edebilirsiniz

İleri Güvenlik

Yayınlarınızı Sadece Kendi Sitenizde Yayınlanması İçin Gerekli Güvenlik Seviyeleri Ayarlayabilir Hangi Ortamlardan İzlenmesini Ayarlayabilirsiniz.

7 Gün 24 Saat Destek

Soru Veya Sorunlarınız da Mail Ve Telefon İle Dilediğiniz An Destek Alabilir Sorularınıza En Kısa Sürede Ücretsiz Olarak Çözüm Bulabilirsiniz.

TV HOSTİNG ÇÖZÜMLERİ

Türkiye'deki ilk defa RTMP, HLS ve HDS streaming servislerini eş zamanlı olarak destekleyen video Streaming hizmetlerinde bu teknolojileri destekleyen Flash Player desteğinide ücretsiz olarak sunuyor. Canlı yayınlarınız web sitenizdeki Flash Playerlar dışında iPhone , iPAD gibi iOS işletim sistemi destekleyen cihazlar ile tüm Android işletim sistemi destekleyen cihazlarda hızlı ve akıcı şekilde çalışacaktır.

KURUMSAL TV HOSTİNG

Anlık İzleyici Sayısı
Max Yayın Kalitesi
Sunucu Bağlantı Hızı
Aylık Trafik
Kanal Sayısı
Mobil Player Desteği
Başlangıç

KÜÇÜK SEÇİM!

Başlangıç Seviyesi
1000
2048 HD
10 Gbps
Limitsiz
1
Mevcut
500
SATIN AL
Standart

POPÜLER SEÇİM!

Normal Kullanım
2000
2048 HD
10 Gbps
Limitsiz
1
Mevcut
900
SATIN AL
Profosyonel

ORTA SEÇİM!

Yarı Profesyonel
3000
2048 HD
10 Gbps
Limitsiz
1
Mevcut
1000
SATIN AL
Sınırsız

BÜYÜK SEÇİM!

Profesyonel Seçim
5000
2048 HD
10 Gbps
Limitsiz
1
Mevcut
1450
SATIN AL

TV Hosting Hakkında

Tv hosting İnternetten anlık canlı ses ve görüntü akışı yapmanızı sağlayan web tv hosting hizmetimizdir.Konser, konferans görüşmeleri, spor etkinlikleri, gösteriler, toplantılar, tanıtım, eğitim, eğlence, dini aktivitelerinizi internetten online olarak yayınlayabilmenizi sağlayan en iyi çözümdür.

Tv Hosting hizmetinde kontrol panelinizi kullanarak, izleyici nereden geldi (Google Maptan izleyici takibi), hangi videoyu kaç defa izledi, izleyici sayısı kaç gibi ayrıntılı istatistikleri görebilirsiniz.