Kurumsal

Biz Kimiz?

Niğde Web Tasarım olarak; Web’in gelişebilmesi ve daha çok insanın bu kaynakları kullanabilmesi için daha fazla web sitesi, daha fazla içerik, daha fazla rekabet ve daha fazla bilgi üretiminde katkıda bulunmaktır. Her insanın bir web sitesine sahip olmasını sağlayabilmek için standart piyasa fiyatlarının çok altında bu hizmetleri size sunuyoruz.

Bu çağda artık web sitesi olmayan firma kalmasın diye müşterilerimize kolay web sitesi paketleri sunuyoruz.
“Hosting kiralamak” işinin o kadar da pahalı olmaması gerektiğini düşünüyoruz ve müşterilerimize uygun fiyata Hosting/Reseller hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca Canlı Yayın hizmet paketlerimiz ile müşterilerimize yardımcı olmaktan keyif alıyoruz.

Bir kaç yıl öncesine kadar 50$/100$ olarak bahsedilen internet yer sağlama hizmetlerini küresel piyasa değerlerine düğürmek ve Türk Lirası üzerinden alabilmek için hizmetlerimize başladık ve size en makul fiyatları sunmaktan gurur duyuyoruz. En pratik web çözümleri ile sizi uygun fiyatlarda web sitesi sahibi yapıyoruz ve sizin de internette olmanızı sağlıyoruz.

Tüm bu başarılarımızın altında 7 yıldan fazla hizmet tecrübemiz ve geniş müşteri portföyümüz yatmaktadır. Niğde Web Tasarım bir şahıs girişimcilik faliyeti olarak kuruldu ve yoluna böyle devam etti. Fransa Lokasyonlu bir firma olduğumuzdan sizin güveninizi kazanabilmek için gece gündüz calışıyoruz.

Temel politikamız herkesi web sitesi sahibi yapmaktır.

Sunucularımızın hepsi yurt dışındadır. Bir çoğu Fransa’da ya da Avrupa’da dır. Dünya çapında kiraladığımız yüksek performanslı Dedicated sunucular vasıtasıyla size hizmet vermekteyiz.Dünya çapında ana taşıyıcı internet hatlarına direk bağlı datacenter’lar ile calışmaktayız.

Size hizmet verdiğimiz Dedicated Server özellikleri şu şekildedir.
En az 8 çekirdekli işlemciler kullanılmaktadır.
En az 16GB hafıza kullanılmaktadır.
En az 1000Mbit internet bağlantısı sağlanmaktadır.
Raid korumalı 100GBX8 sata disk ya da 2TBX4 sata diskler kullanılmaktadır.

Sunucularımızda Linux ve Windows işletim sistemleri yüklüdür. Sunucularımızın büyük çoğunluğu 1G bit bağlantıya sahiptir. Yüksek kaliteli sunucularımızla size %99.9 uptime oranını garanti ediyoruz