Ödeme ve Teslimat

Ödeme ve Teslimat

Servis Sağlayıcı: Niğde Web Tasarım ve Sunucu Barındırma Çözümleri
Müşteri: Niğde Web Tasarım üzerinden hizmet alan; Bireysel/Kurumsal

1) İade koşullarınız nelerdir? Hangi şartlarda iade yapabilirim?
Niğde Web Tasarım ve Sunucu Barındırma Çözümler'nden aldığınız her ürün için 7 gün iade etme şansınız mevcuttur. İade etmek istediğiniz ürünün aylık hizmet olmaması gerekmektedir. Aksi takdirde almış olduğunuz hizmetin iadesi söz konusu değildir. İadeler sadece, yıllık alınan ürünlerde geçerlidir. Domain tescilleri uluslararası teknik prosedürler gereği iade söz konusu değildir.

2- Alan Adı ( Domain ) İadeleri
2-1: Domain alana hosting hediye gibi kampanyalardan sadece domain için ücret alındığından dolayı herhangi bir iade söz konusu olmayacaktır.
2-2: Alan adı ve domain hizmetlerinde alan adının aktiviyeti için ödemeler tarafımızdan ican'a aktarıldığından ve ican taraflı iade olmadığından dolayı kesinlikle iade söz konusu değildir.

Alan adı kayıt hizmetlerinde uluslararası teknik prosedürler gereği ücret iadesi yapılamamaktadır. 

3) İptal etme koşullarınız nelerdir? Hangi şartlarda ürünümü iptal edebilirim?
Müşteri panelinizde ürünün detaylı yönetim sayfasında bulacağınız "İptal Talebi" menüsünü kullanarak, almış olduğunuz hizmet / ürün'ü iptal edebilirsiniz. Ürünün iptali halinde bir sonraki ay ya da dönem için fatura oluşturulmayacaktır. Tekrar yenilemek ya da almak istediğiniz taktirde; menülerimizi kullanarak tekrar siparişinizi yenileyebilirsiniz. Aksi taktirde kullanıcıdan kaynaklı ürünlerin iptali, firmamızdan sorumlu tutulamaz.

4) Garanti koşullarınız nelerdir? Beni ne gibi yükümlülükler bekliyor?
Garanti ve diğer tüm yasal yükümlülükler hakkında "Hizmet ve Ürün Sözleşmesi" sayfasında gerekli detaylar verilmiş olup, kullanıcılarımızın tamamen kendi web sitelerinden sorumlu tutulabileceği ve sitelerinden doğabilecek her türlü yasal sorumluluğun kendilerine ait olduğunu hatırlatmak isteriz. Hizmet sözleşmemizi okumak için tıklayınız.

5) Kurulum ve teslimat süreci ne kadardır?
5-1: İlk 7 gün içerisinde yapılan iade talepleri işleme alınır. 7 günü geçen iade talepleri kesinlikle işleme alınmayacaktır.
5-2: İptal talebi tarihini takiben yoğunluğa bağlı olarak 7 ile 14 iş günü içerisinde iadeler belirtilen hesaplara geçilmektedir.

Harici soru ve sorularınız için teknik@webtasarimnigde.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.